Top Model - Paula

Top Model - Paula
Domka xD

"Glamour"

Oto zwycięska okładka Pauliny Papierskiej która ukazała się w Styczniu.Gratulację!!

Zwycięszczyyni Top Model!!

Zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji "Top Model. Zostań modelką" została 19-letnia Paulina Papierska ze Zbąszynka. Modelka wygrała kontrakt z firmą Max Factor, umowę z agencją modelek oraz sesję okładkową w magazynie "Glamour".

Casting!

"Jestem tu po to, żeby nabrać pewności siebie" - tak obecność na castingu wytłumaczyła Michałowi i Magdzie Paulina Papierska ze Zbąszynka. Tegoroczna maturzystka chce podjąć studia medyczne, aby w przyszłości zostać pielęgniarką lub położną, a oprócz planów zawodowych chciałaby również zrealizować te związane z podróżami. Może dlatego Tyszka poprosił ją, aby na scenie, ubrana w sari, zatańczyła hinduski taniec. Patrząc na to, jak poradziła sobie na scenie, aż trudno uwierzyć, że Paulina jest zakompleksioną dziewczyną z małego miasteczka. Sama prowadząca, Joasia Krupa pozazdrościła jej płaskiego brzucha, więc nie mogło być inaczej i Paulina przeszła do kolejnego etapu.

Sesja W Medjolanie

Sesja W Medjolanie
Domka xD

Domka xD
Imię: Paulina
Nazwisko: Papierska
Zbąszynek woj. lubuskie,
Wiek:19 lat
Wzrost
172 cm
Waga 48 kg
Biust A
Talia 60 cm
Biodra 88 cm

Nie lubię mówić o sobie, czasami mam wrażenie, że tak naprawdę sama siebie nie znam. Wiecznie niezdecydowana, spokojna, skora do zadumy, zamknięta na nowe sytuacje i towarzystwo. ( wśród najbliższych totalna krejzolka ;)) To kilka moich cech charakteru, które bardzo mi przeszkadzały w życiu. Biorąc udział w programie „Top Model Zostań Modelką” mam na celu pokonać tą swoją cholerną nieśmiałość! Chciałabym, aby ludzie nie postrzegali mnie jako „szarą myszkę” tylko fajną laskę, która ma coś ciekawego do powiedzenia. Przygodę z modelingiem zaczęłam mając 14 lat, niestety szybko z tego zrezygnowałam przez mój brak pewności siebie, który gdzieś tam we mnie siedzi do dziś. W międzyczasie pojawiły się inne pasje: lekkoatletyka, gra na gitarze. Jednak nie dawały mi one tyle satysfakcji co sesje zdjęciowe. Uwielbiałam to, czułam, że przepełnia mnie mega pozytywna energia. Wiele razy próbowałam swoich sił, jeżdżąc po różnych agencjach. Niestety za każdym razem dostawałam tą samą odpowiedź: „ Paulino wszystko super.. tylko ten wzrost”. Kazano mi czekać na odpowiedź, dawano mi wielkie nadzieje, że niskie dziewczyny też mogą świetnie wykonywać ten zawód. Moje czekanie było na marne, ale nie poddawałam się.

Na udział w programie namówili mnie moi przyjaciele, mam nadzieje, że tym razem dostanę szanse ;)

Domka xD
2 miejsce należy Do Aleksandry Kuligowskiej .Gratulację!!

Imię:
Aleksandra
Nazwisko: Kuligowska
Wrocław
Wiek: 20 lat
Wzrost 172 cm
Waga 52 kg
Biust B
Talia 62 cm
Biodra 92 cm

Ja? Trochę dziwne stworzenie... ;) Z jednej strony bardzo nieśmiała wśród obcych, z drugiej bardzo otwarta "wśród swoich". Nie lubię stać przed kamerą, ale przed aparatem jestem w swoim żywiole. Trudna do zdefiniowania... Tajemnicza i chłodna na pierwszy rzut oka, ale dla znajomych mam zachowane złośliwe poczucie humoru. Zdystansowana do życia, doceniająca dary, które otrzymujemy od losu i czasem wprowadzająca się w trudne, filozoficzne zadumy. Poza tym? Skromna, wytrwale dążąca do celu. Czasem lubię się schować przed światem i pobujać obłokach... tak, lubię samotność. Ale też od dziecka lubiłam stroić miny do aparatu, czy lustra, więc dlatego tu jestem. I mimo tego, że wymaga to ode mnie przełamywania wielu barier, to staram się spełniać swoje marzenia.
Olka Kuligowska. :P

Domka xD
3 miejsce należy do Anny Piszczałki!! Gratulację!!

Imię: Anna
Nazwisko: Piszczałka
Gradówek woj.dolnośląskie,
Wiek: 19 lat
Wzrost 178 cm
Waga 55 kg
Biust B
Talia 60 cm
Biodra 88 cm

Wystarczy, że czasem zaufam sobie i wszystko układa się jak najlepiej. Zawsze uśmiechnięta, bawię się i odnajduję w sobie radość. Cieszę się wszystkim. Mam w sobie ciepło, patrzę tak, jakby w moich oczach mieszkały wszystkie pragnienia tego świata. Mój ulubiony cytat: „ Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!” - on mnie motywuje. Nigdy nie rezygnuję z wyznaczonego celu i zawsze dążę do niego ze wszystkich sił i całego serca.

czwartek, 13 stycznia 2011

Anja Rubik odchodzi z programu " top model"

Program "Top Model. Zostań modelką" odniósł olbrzymi sukces. Jest to również zasługa Anji Rubik, która gościnnie w nim uczestniczyła. Niestety wszystko wskazuje na to, że w drugiej części show, który na antenie pojawi się jesienią, możemy już jej nie zobaczyć. Dlaczego?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz